Milletvekillerimiz nerede?

Yazının Giriş Tarihi: 11.06.2024 12:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.06.2024 12:19

Şehrimizin 8 i AKP, 2 si CHP, 1 MHP, biri HDP ve 1 İP ve 1 HP olmak üzere 14 Milletvekili var. Halkın tercihi bu şekilde idi. Hepsi de şimdi Ankara yani TBMM de.

Ben takip ed6iyorum bu Milletvekillerimizi. Nerede bir icraat yapacaklar, nerede halkın sorunları ile ilgilenecekler ve de nerede halkla buluşacaklar diye bekliyorum. Ama şimdiye kadar kendi partililerinden başka, halkla buluştuklarını veya şehrin sorunlarını dile getirdiklerini ne işittim ne de gördüm. İçlerinden CHP Milletvekili Hasan Öztürkmen’i bazen TV ekranlarında görüyor ve ülke ve şehrin sorunlarını dile getirdiğine şahit oluyoruz Hepsi bu kadar.

Ama bizim yani Gaziantep halkının beklentisi, özellikle iktidara mensup, Cumhur ittifakına mensup Milletvekillerinin hiç olmazsa arada bir Gaziantep’in sorunlarını dile getirdiğine şahit olmak.

Beyler şu Gazi şehrin evlatları sizleri, Ankara’ya TBMM ye bu şehrin sorunlarını, yetkililere duyurasınız, dertlere çözüm getiresiniz diye gönderdi.

Eğer bu şehrin sorunları ile ilgileniyorsanız ve biz bilmiyorsak, lütfen açıklayın ve kendi köşemde günlerce dile getireyim.

Dedim ya, şimdiye kadar tık duymadık ve işitmedi, görmedik.

Kısacası bu halk sizden VEKİLLİk bekliyor. Vekillik gereğinin yerine getirilmesini özlüyor.

Görelim bakalım sesimiz duyulacak mı?,,,

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.