Gözden düşünce!!

Yazının Giriş Tarihi: 07.04.2024 11:02
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.04.2024 11:02

Evet kim Gözden düşer sizce? Size faydası bitenmi, çok bir araya geldiğimizde sıkıldığımız mı yoksa zamanla huy değiştiren bizi üzen mi ,yoksa her köşe başında resmini görmekten artık gına bıkkınlık veren mi?
Bence hepsi o halde soruyorum koca Gaziantep büyük şehir belediyesinde hiç kimse yokmu sayın başkana şu aklı verecek ,başkanım biz böyle her elli metrede bir resminizi asarsak zamanla insanlarda nefret oluşur bu biraz fazla diyecek kimse yokmu yahu!!!
Neredeyse yediğim ekmegin üzerinde başkanın resmi var ,ha yani kimse bilmiyormu bana yaptığınız hizmet yine benim paramla yapılıyor siz bunu bize lutfetmiyorsunuz ve seçiliş amacınız bu bunu habire benim gözüme sokmanın anlamı ne bırakın da onu ben idrak edeyim ve takdir edeyim evine hizmet eden kadın heryere reklamını mı yapıştırıyor zaten o işle mükellef bu nedir ya ,tabii biz tavsiye verelim onlar yine bildiklerini yapsınlar makam dediğin nedirki çıkarsın inersin mesele tahttan indikten sonra sevilmeye, hatırlanmaya, sayılmaya devam etmek Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi mesela!!!!

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.