HERKES DİJİTAL UYKUDA PUTİN’E DİKKAT…

Yazının Giriş Tarihi: 12.09.2023 10:10
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.09.2023 10:10

“Ne söylesek uyanmıyorlar. O zaman ey uyanık olanlar… Yazdıklarımızı yayın” diyen Araştırmacı Yazar Hayati SIR, sosyal medya hesabında, Hindistan’da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi’nde gerçekleştirilen, 2023 yılında Hindistan’ın ev sahipliği yaptığı, 20 ülkenin üye olduğu, ( 2 ülke katılmadı. Çin ve Rusya) 18 ülkenin katıldığı toplantıya ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2023 G20 Liderler Zirvesi’nde gündem;  Çevre dostu ve sürdürülebilir kalkınma, hızlandırılmış ve kapsayıcı büyüme, teknolojik dönüşüm ve dijital kamu altyapısı, kadın liderliğinde kalkınma, gelişmekte olan ülkeler arasındaki farkların azaltılması, gelişmekte olan ülkelere daha fazla borç, kripto para düzenlemeleri, enerji ve gıda güvenliğinde jeopolitik belirsizliklerin etkisi, Ukrayna- Rusya savaşı başta olmak üzere bölgesel ve küresel meseleler hakkında da görüş alışverişi gibi konular ele alındı.

2023’te katılan ülkeler ve liderleri

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Japonya Başbakanı Fumio Kishida, Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk-Yeol, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Güney Afrika Devlet Başkanı Cyril Ramaphosa, Bangladeş Başbakanı Şeyh Hasina Vecid, Arjantin Devlet Başkanı Andres Alberto Fernandez, Nijerya Devlet Başkanı Bola Ahmed Tinubu ve Avustralya Başbakanı Anthony Albanese'nin katıldı.

2023’te katılmayan ülkeler ve liderleri

Çin Devlet Başkanı Xi Cinping ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin katılmadı. Çin'i Başbakan Li Çiang, Rusya'yı ise Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov temsil ediyor.

Misafir davetli ülke: İspanya

Ayrıca 2023’te G20'nin üyesi olmayan İspanya da bu seneki zirvede misafir devlet olarak bulundu.

***

Putin’in G20 zirvesine katılmamasını yorumlayan Yazar Hayati SIR, “Yeryüzünün ve insan neslinin korunması için Putin doğru karar aldı” dedi.

Yazar Sır, “Putin G-20'de yok. ‘Tek Dünya, Tek Aile, Tek Gelecek’ temasına karşı çıktı. Cinsiyet değiştirmeyi yasakladı. Et ve yem ürünlerinde bulunan genetiği değiştirilmiş GDO'lu yem ithalatını da engelledi. Yani yeryüzünün ve insan neslinin korunması için Putin bunlarla mücadele ediyor. Dünya tarihinin en zor günleri. Bir yandan İklim Değişikliği Kanunu. Karbon ayak izi terörü. Bir yandan G-20 Faşizmi. Dijital Kölelik. Bir yandan yeni plan sıvılar. Testler. Maskeler. Starlink Uydular. Yangınlar. Ve sanki bunlar komploymuş gibi uyuyanlar. Siyasiler!

Dikkat! Dünya Ekonomik Forumu Başkanı Nazi Klaus Martin Schwab, G20 toplantısında resmen yürürlüğe soktu; ‘Küresel Tek Dünya, Tek İnsanlık’ düzenini emin adımlarla kurmamız gerekiyor bu açıklama Modern Babil'in kurulmasına delalettir. Sayın Şimşek siz de toplantıda mıydınız?

Rusya'ya güvenmeyebilirsiniz ama Putin'in G20 Zirvesi’ne katılmama nedeni doğru değil mi? Putin; ‘Özgür olmamızı istemiyorlar. Bizi kolonilerinden biri yapmak istiyorlar. Ülkemizi yağmalamak istiyorlar. Bizi özgür bir toplum olarak değil, ruhsuz köleler olarak istiyorlar’ diyor, ya biz!

İklim Değişikliği Kanunu dikkatlice okuyun. Yani şudur; Egemenliğimizin ve bireysel özgürlüğümüzün ‘iklim yalanıyla’ kayıtsız şartsız BM'ye devredilmesidir.G20'de ise tek sağlık olarak… Sağlığımızın DSÖ'ne devridir. Ve 'Tek Aile.' Ne kaldı geriye? G20 Hindistan'da. Dünyanın sonunu getirecek. Yokoluş Tanrısı Şiva'nın huzurunda yapılıyor. Biliyorsunuz. Defalarca yazdık. Şiva heykeli iki yerde daha var. CERN ve DSÖ. Sizce nedendir Great Reset'çilerin bu yokoluş Tanrısı Şiva ısrarları… G20 onların toplantısı Sayın Şimşek... Uyarı! Önümüzdeki dönem çok hayatidir. Neler olacağını bilmek! ve nasıl korunacağımızı öğrenmek istiyorsanız, (Yeryüzünü ve neslimizi) “Çocuklarımızı korumak için” Bir araya gelmeliyiz…” açıklamalarında bulundu.

***

Sırlar-Gizemler-Komplo Teoriler

Kişisel gözlem yorumum;

Bundan 20 yıl önce "Tek Dünya Devleti" denilse milyonlarca yurtsever buna şiddetle karşı çıkardı. Buna karşı çıkan milletin evlatları bir şekilde ters yöne çevrilmelidir. Ancak olmadı. Maalesef farklı ters yöne gittiler. Bu, hükümet ve onun küresel bir güce karşı muhalefeti açısından olağanüstü bir başarıydı. Demek istediğim, bazen ben de dâhil, hepimiz sahip olduğumuz silahlar (telefon teknolojisi) tarafından hipnotize ediliyoruz... Ve bizim neslimiz hipnotize ediliyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.