Bülbülzade Hanımlar Lokali

Yazının Giriş Tarihi: 19.06.2023 10:03
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.07.2023 17:53

Benim de kursiyeri olduğum bu Lokalde bu Çarşamba(14.06.23) sergimiz oldu. Giyim, Mefruşat, Ahşap Boyama, Tel Kırma ve Antep İşi sınıfları bir yıl boyunca yaptığı işleri tüm Antep Hanımlarının beğenisine sunuldu.

        Sergimizin açılışını Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan FADILOĞLU yaptı. Bütün sınıfları gezdi. “Depremde bile çalıştınız mı?” dedi. Giyim sınıfımızda “eskiden halkımızın ucuz olduğu için Konfeksiyona özendiğini fakat şimdi pahalılıktan dolayı dikişe yöneldiğini” söyledi.

Tüm sınıflarda arkadaşlarımız el emeği göz nuru işler çıkardılar. Ben giyim sınıfındayım tüm arkadaşlarımız canla başla çalışıp terzilere taş çıkaracak türde ürünler hazırladılar. Başta Giyim Sınıfı olmak üzere arkadaşlarımızın ellerine emeklerine sağlık olsun.

Burada sadece dikiş vs. yapmıyoruz, arkadaşlarımızla bir aile gibi konuşup etkinlikler yapıyoruz günlerimiz güzel geçiyor.

Bu tür kurslara gelip siz de hem boş vakitlerinizi değerlendirip hem de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Böyle kurslar açarak tüm hanımlarımıza imkan sağladığı için Şehitkamil Belediye Başkanımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Ayrıca Bülbülzade Hanımlar Lokali Müdürümüz aynı zamanda Mefruşat Öğretmeni Sayın Ayşen DÜRGECİ’ ye, Giyim Öğretmenimiz Sayın Hilal GEBEL’ e, Ahşap Boyama Öğretmeni Sayın Dilek BIÇAKÇI’ ya, Pasta Öğretmeni Sayın Tuğba TUNALI’ ya, Tel Kırma Öğretmeni Sayın Filiz Hanım’a ve Antep İşi Öğretmeni Sayın Gülay Hanım’a emeklerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.