NLM Danışmanlık markanızı büyütüyor

TNN Group'a bağlı, NLM Danışmanlık Kurucusu Eda Oğuzhan, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Gaziantep temsilcisi Aslı Emektar'ı ziyaret ederek firmanın çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Haber Giriş Tarihi: 06.12.2023 15:16
Haber Güncellenme Tarihi: 06.12.2023 15:16
Kaynak: Haber Merkezi
NLM Danışmanlık markanızı büyütüyor

NLM Danışmanlık Kurucusu Eda Oğuzhan, firmanların yazılım isteklerinin yanında o firmanın hedeflerine doğru bir şekilde ulaşması için öncülük yaptıklarını belirterek, "TNN Group a bağlı , NLM Danışmanlık olarak markanızın hedeflerini en doğru ve stratejik şekilde daha ileriye taşımayı planlıyor ve müşterilerimiz adına onların dijital ve diğer platformlarda markalarına yönelik tüm ticari faaliyetlerinin sorumluluğunuzu üstleniyoruz" dedi. 
Eda Oğuzhan, NLM Danışmanlığın sağladığı hizmetlerden birinin de verdikleri hizmeti uçtan uca takip ettiklerini anımsatarak, "NLM Danışmanlık sadece hizmet sağlayıcı değil aynı zamanda sağladığı hizmetlerin uçtan uca tüm süreçlerini takip eden bir danışmanlık şirketi. Yaptıgımız iş kolları arasında üretim yazılım projeleri (erp)ki birçok sektörde aktif halde kullanılan bir yazılım olan golden erp'nin üreticisi ve danışmanıyız. 20 yıllık kamu ve özel sektör tecrübemizle harmanladığımız erp yazılımını hedef kitlemize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aynı zamanda e-ticaret sitesi ve web sitesi yazılımlarımızla da sektörde etkin rol oynuyoruz" ifadesini kullandı. 
TNN Group'a bağlı, NLM Danışmanlık Kurucusu Eda Oğuzhan, çalışmalar hakkında bilgi vererek, "Markalaşmaya yönelik ise kurumsal kimlik çalışması, fuar stand tasarımı, sosyal medya reklamları ve yonetimi, tanıtım filmi çekimi, ürün ve hizmet çekimi gibi dijital birçok platformun yonetimiyle de hizmet vermekteyiz. Bizim farkımız tüm süreçleri ekibimizle beraber yüksek titizlikle ve müşterilerimizin bakış açısıyla yonetmek ve ilerletmek. Müşterilerimizi her zaman daha ileriye taşıyıcı hamleler yapmak onlar adına düşünmek ve sektörde fark yaratacak etkili adımları sunmak" şeklinde konuştu. 
NLM Danışmanlık Kurucusu Eda Oğuzhan, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Gaziantep temsilcisi Aslı Emektar'ı ziyaret ederken Emektar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eda Oğuzhan ve ekibinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.