‘’ LİTVANYA HEYETİ GAZİANTEP TÜCCARLAR KULÜBÜ VE ULUSKON İLE BİR ARADA TOPLANDI.’’

Gaziantep Tüccarlar Kulübü Derneği, Uluslararası Yatırım Ve İş Konfederasyonu (ULUSKON), Litvanya ile Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin güçlendirilmesi adına sanayi kenti Gaziantep’te önemli bir buluşmaya imza attı. Gaziantep Tüccarlar Kulübü (GTK), Litvanya İş Delegasyonu ve ULUSKON’un ortaklaşa gerçekleştirdiği İş Misyonu çerçevesinde “İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu buluşma oldukça verimli geçti.

Haber Giriş Tarihi: 07.05.2024 17:54
Haber Güncellenme Tarihi: 07.05.2024 17:54
Kaynak: Haber Merkezi
‘’ LİTVANYA HEYETİ GAZİANTEP TÜCCARLAR KULÜBÜ VE  ULUSKON İLE BİR ARADA TOPLANDI.’’

Gaziantep Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilen yaptığı İş Misyonu çerçevesinde “İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu toplantıya Litvanya Cumhuriyeti Büyükelçisi H.E Ričardas Degutis, Litvanya İş heyeti, ULUSKON Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Fikret Kileci, GTK Başkanı Yavuz ZORKİRİŞÇİ ve üyeleri, GÜNSİFED Başkanı Gamze AŞNUK ve  üyeleri, GİKAD Başkanı Ufuk Ekinci ve üyeleri olmak üzere Gaziantep’ten çok sayıda iş insanı katıldı.. Toplantının açılış konuşmasını yapan, Uluslararası Yatırım Ve İş Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, buluşmanın amacını ve Litvanya ile Türkiye ihracat rakamlarına dikkat çekti.

Ardından GTK Başkanı Yavuz ZORKİRİŞÇİ 29 Eylül 2023 tarihinde kurulan Gaziantep Tüccarlar Kulübünden bahsetti.  ‘’ iş dünyasının ve sanayicinin en büyük ihtiyacının finansal istikrar olduğunu belirten Zorkirişçi, sürdürülebilir ve nitelikli büyüme için üretim ve ihracatın önemini vurguladı. Gaziantep Tüccarlar Kulübü üyelerinin katılımının yüksek olması dikkat çekti. Gaziantep Tüccarlar Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gökmen KÖROĞLU, Başkan Yardımcısı Burhan ELBEYLİ, basın sözcüsü Cengiz HORTOĞLU ve yönetim kurulu üyesi Uğur ACIOĞLU, disiplin kurulu Başkanı Ali ÇELEBİ ve disiplin kurulu üyesi Reslen EROĞLU, denetim kurulu üyesi Ayberk UYGUN, kurucu üyemiz Orhan CEYRAN, Soner KÖROĞLU, Aslı EMEKTAR ve Kulübümüzün yeni üyesi Ayakkabıcılar Odası Başkanı Emin İNCE katılım gösteren üyelerimiz olarak yer aldılar.  “İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu organizasyon plaket töreni ve yemek sonrası sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.