“İLETİŞİMİN BÜYÜSÜ” MERGER’DE ANLATILDI

İş hayatında 20 yıllık yöneticilik tecrübesi ile ICF’in etik değerlerinin buluştuğu çizgide lider ve lider adaylarına yönetici koçluğu ve Türkiye’de birçok üniversite öğrencisine mentörlük yapan PCC (Professional Certified Coach) Sertifikalı eğitmen İlker Canbulut, Merger Akademi’de, “İletişimin Büyüsü” adında, değerli bir eğitime imza attı. Altı saat süren ve Merger Akademi binasında gerçekleşen eğitimde, katılımcıların memnuniyeti dikkat çekti.

Haber Giriş Tarihi: 26.10.2023 14:05
Haber Güncellenme Tarihi: 26.10.2023 14:05
Kaynak: Haber Merkezi
“İLETİŞİMİN BÜYÜSÜ” MERGER’DE ANLATILDI

Dünya’nın geldiği sosyal, ekonomik, politik şartlarda, zamanı doğru ve verimli kullanmak, iş hayatında aranan insan olmak, sosyal hayatta sorunsuz iletişim kurmak isteyen herkesin alması gereken bu eğitim fırsatı, Merger Akedemi tarafından bölgemiz insanına sunuldu. İletişim sorunları, duyguları yönetebilme, kendini tanıma ve doğru iletişim tekniklerinin verildiği eğitimde, katılımcıların farkındalığını yükseltmek için çeşitli testler de uygulandı.

Merger Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Zorkirişçi eğitimin ardından gerçekleştirdiği açıklamalarda, Gaziantep’teki iş ve sosyal hayatın gelişimi için bu gibi eğitimlerin artarak devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.