Gaziantep Tüccarlar Kulübü’nden Önemli Buluşma

Gaziantep Tüccarlar Kulübü Derneği, Uluslararası Yatırım ve İş Konfederasyonu (ULUSKON), Litvanya ile Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin güçlendirilmesi adına sanayi kenti Gaziantep’te önemli bir buluşmaya imza attı.

Haber Giriş Tarihi: 10.05.2024 10:30
Haber Güncellenme Tarihi: 10.05.2024 10:30
Kaynak: Haber Merkezi
Gaziantep Tüccarlar Kulübü’nden Önemli Buluşma

Gaziantep Tüccarlar Kulübü (GTK), Litvanya İş Delegasyonu ve ULUSKON’un ortaklaşa gerçekleştirdiği İş Misyonu çerçevesinde “İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu buluşma oldukça verimli geçti.

TÜRKİYE-LİTVANYA İHRACATI KONUŞULDU

Gaziantep Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilen yaptığı İş Misyonu çerçevesinde “İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu toplantıya Litvanya Cumhuriyeti Büyükelçisi H.E Ričardas Degutis, Litvanya İş heyeti, ULUSKON Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Fikret Kileci, GTK Başkanı Yavuz Zorkirişçi ve üyeleri, GÜNSİFED Başkanı Gamze Aşnuk ve  üyeleri, GİKAD Başkanı Ufuk Ekinci ve üyeleri olmak üzere Gaziantep’ten çok sayıda iş insanı katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan, Uluslararası Yatırım ve İş Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, buluşmanın amacını ve Litvanya ile Türkiye ihracat rakamlarına dikkat çekti.

ÜRETİM VE İHRACAT ÖNEMLİ

Ardından GTK Başkanı Yavuz Zorkirişçi  Gaziantep Tüccarlar Kulübünü anlattı.İş dünyasının ve sanayicinin en büyük ihtiyacının finansal istikrar olduğunu belirten Zorkirişçi, sürdürülebilir ve nitelikli büyüme için üretim ve ihracatın önemini vurguladı.

KATILIMCILARA PLAKET

Buluşmaya Gaziantep Tüccarlar Kulübü üyelerinin katılımının yüksek olması dikkat çekti. Gaziantep Tüccarlar Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gökmen Köroğlu, Başkan Yardımcısı Burhan Elbeyli, Basın Sözcüsü Cengiz Hortoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Acıoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Ali Çelebi ve Disiplin Kurulu Üyesi Reslen Eroğlu, Denetim Kurulu Üyesi Ayberk Uygun, Kurucu Üyemiz Orhan Ceyran, Soner Köroğlu, Aslı Emektar ve Kulübümüzün Yeni Üyesi Ayakkabıcılar Odası Başkanı Emin İnce katılım gösteren üyelerimiz olarak yer aldılar. 

“İhracat Kalkınmanın Temelidir” konulu organizasyon plaket töreni ve yemek sonrası sona erdi. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.