Gaziantep Kolej Vakfı Anaokulu’nda coşkulu kep töreni

2023-2024 eğitim öğretim yılında okul öncesi eğitimini tamamlayacak olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri için düzenlenen kep töreni büyük bir coşku içerisinde geçti.

Haber Giriş Tarihi: 21.05.2024 14:03
Haber Güncellenme Tarihi: 21.05.2024 14:03
Kaynak: Haber Merkezi
Gaziantep Kolej Vakfı Anaokulu’nda coşkulu kep töreni

Kuruluşunun 60. yılını çeşitli etkinliklerle kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları 2023-2024 eğitim öğretim yılında ana okulundan mezun olacak öğrenciler için muhteşem bir kep töreni düzenledi. Törene Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel, GKV Özel Okulları okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı. Mezun olan öğrencileri kutlayan GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel 2023-2024 eğitim öğretim yılında görev yapan GKV Özel Anaokulu idareci ve öğretmenlerine günün anısına birer çiçek takdim ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Minik öğrencilerin dans gösterileri konukları büyülerken öğrenciler ayakta alkışlandı.


GKV’li miniklerin kep heyecanı duygusal anlara sahne oldu
Eğitimin temellerinin erken çocukluk döneminde atıldığına dikkat çeken GKV Özel Anaokulu Müdürü Selda Bozkurt yaptığı konuşmasında, “Okulumuzda oluşturulan sevgi ve güven ortamında sunulan akademik, sosyal ve duygusal gelişim programımızla gelecekte fark oluşturacak bireylerin sağlam temelleri atılır. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları olarak öğrencilerimizin; yaşadığı doğaya duyarlı ve barış içinde yaşayan, yenilikçi, araştırma ve iletişim becerisine sahip, mutlu bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.


“Kardeşliği ve barışı özümsemiş bireyler yetiştiriyoruz”
Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz sözleriyle öğrencilere de seslenen GKV Özel Anaokulu Müdürü Selda Bozkurt konuşmasına, “Sizler; yenilikçi, aklın ve bilimin dostu, akademik yönü güçlü, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, kardeşliği ve barışı özümsemiş bireyler olma yolunda ilk adımlarınızı atarak yarınlarımızın umudu olacaksınız. Gelecekte sizleri güzel ve yararlı işlerde görmek, emeğimizin sermayesi olacaktır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ‘ün ‘Küçük hanımlar, küçük beyler sizler hepiniz geleceğin bir gülü yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından öğrenciler sahneye alınarak konukları selamlarken, düzenlenen törenle öğrencilere sembolik mezuniyet belgeleri öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.