GAİB Eğitim Seminer Programını Açıkladı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ihracatta nitelikli insan kaynağını artırmak ve dış ticarette daha fazla firmanın yer alabilmesini sağlamak için düzenlediği eğitimlere hız kesmeden devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 09.05.2024 10:29
Haber Güncellenme Tarihi: 09.05.2024 10:29
Kaynak: Haber Merkezi
GAİB Eğitim Seminer Programını Açıkladı

Eğitimler Yüz Yüze Düzenlenecek

 İki yüz bin katılımcıya yaklaşan online eğitimlerin yanı sıra hizmet binasında yüz yüze olarak da nitelikli eğitimler düzenleyen GAİB Mayıs-Haziran döneminde de yüz yüze olarak düzenleyeceği eğitimlerle birçok ihracatçıya rehber olmaya devam edecek. Teknik ve teorik bilgileri içeren eğitimlerle beraber, kişisel gelişime de katkı sağlayabilecek eğitimler titizlikle belirlenerek katılımcıların çok yönlü gelişimi hedefleniyor.

İş Dünyasında Mutlu Olmanın Sırları

Mayıs-Haziran döneminde; Orta Doğu ve Afrika Ülkelerine İhracatta Zorunlu Belgeler, İş Dünyasında Mutlu Olmanın Sırları, Güneydoğu Asya Pazarında Ticari Fırsatlar, Rusya Pazarında Bilinmesi Gerekenler ve Türk Eximbank Ürün ve Hizmetleri eğitimleri Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri hizmet binasında yüz yüze olarak katılımcıların ilgisine sunulacak.

Çok Sayıda Katılımcının Teknik Ve Kişisel Gelişimine Katkıda Bulunduk

Düzenlenen eğitimlerle ilgili görüşlerini dile getiren Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Fikret Kileci “İhracat kültürünün oluşturulması ve yaygınlaştırılmasında eğitim önemli bir unsurdur. Birliklerimiz uzun zamandır eğitimler özelinde hassasiyet göstermektedir, çok sayıda katılımcının teknik ve kişisel gelişimine katkıda bulunduk. Pandemi döneminde de ara vermeyip eğitimlerimizi online olarak sürdürdük. Küresel ticarette kurallar, mevzuatlar ve koşullar her geçen gün değişmekte, yeni eğilimler ortaya çıkmaktadır. Tüm bu gelişmeler karşısında ihracatçılarımızın çağa ayak uydurabilmesi ve güncel kalabilmesi için gereken tüm eğitimleri sağlamaya çalışıyoruz. Mayıs-Haziran döneminde de dopdolu bir eğitim takvimini ihracatçılarımızın ilgisine sunuyoruz. Şimdiden tüm katılımcılarımıza hayırlı olmasını diliyor, ihracat serüvenlerinde verimli olmasını umuyorum.” dedi.

GAİB Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek yüz yüze eğitimlere GAİB web sitesinden (https://www.gaib.org.tr/tr/f/735.html) adresinden kaydolunabilir. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.