DA Mucize Danışmanlık Merkezi Vadi Park yanında yeni yerinde hizmete başladı

DA Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı yaşam merkezi kurucusu Dilek Avuk, Psikolog Ülkü Çağla Uygur ve Diyetisiyen Sevim Erbudak, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Gaziantep temsilcisi Aslı Emektar'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında ve yeni yerlerinin açılışı konusunda bilgi verdiler. 

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2024 14:32
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2024 17:19
Kaynak: Haber Merkezi
DA Mucize Danışmanlık Merkezi Vadi Park yanında yeni yerinde hizmete başladı

Gaziantep'te 4 yıldan buyana hizmet veren Mucize Danışmanlık Merkezi, Vadi Park yanında yeni yerinde hizmet vermeye başladı. DA Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı yaşam merkezi kurucusu Dilek Avuk, Psikolog Ülkü Çağla Uygur ve Diyetisiyen Sevim Erbudak, yeni yerlerinde hizmet vermeye devam ederken daha çok aile akademisini kurarak toplumu bilinçlendirmek ve evliliğin önemini anlatmak için hizmetlerine devam ediyorlar. Daha modern bir danışmanlık merkezi oluşturulurken Vadi Park yanındaki yeni yerin açılışı ise Cumartesi günü saat 14.00'da yapılacak. 

DİLEK AVUK, DANIŞMANLIK MERKEZİNİ ANLATTI
DA Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı yaşam merkezi kurucusu Dilek Avuk, "2020 yılında kurduğumuz Mucize Danışmanlık Merkezi olarak, her bir bireyin psikososyal sağlığını desteklemeye odaklandık. Çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere yönelik sunduğumuz kapsamlı danışmanlık hizmetleriyle, binlerce insanın hayatına dokunmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni yerimizde ise daha iyi hizmet için ailelerimizi bekliyoruz" dedi. 

YENİ ÇİFTLERE 6 HAFTALIK EĞİTİM
Dilek Avuk, daha çok insana dokunmak için ve daha çok insana destek olmak için aile akademisi yelpazesini genişletmeyi planladıklarını ve boşanmada ilk sırada olan Gaziantep'te boşanma oranlarının artması ve bilinçsiz evliliklerin azalması adına evlilik öncesi eğitimler verdiklerini belirterek bu eğitimlerin de 6 haftalık bir süreç olduğunu söyledi. 

HASTALARA PSİKOSOSYAL DESTEK
DA Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı yaşam merkezi kurucusu Dilek Avuk, deneyimli personelle hizmet etmeye çalıştıklarını ve yeni yerlerinde özellikle çölyak, hasta ve hasta yakınlarına, diyabetli hasta ve hasta yakınlarına psikososyal destek olmak ve onların yiyeceklerine kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak hedefleri arasında olduğunu ifade etti. 

SAĞLIKLI YAŞAMIN ADRESİ MUCİZE DANIŞMANLIK
Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Gaziantep temsilcisi Aslı Emektar'ı ziyaret eden DA Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı yaşam merkezi kurucusu Dilek Avuk, Psikolog Ülkü Çağla Uygur ve Diyetisiyen Sevim Erbudak, 2020 yılından buyana geçen dört yıl içinde, deneyimi ve uzmanlığı artırarak yollarına devam ettiklerini ifade ederek,"Geniş bir ekibimiz ve kadromuz var. Yeni yerimizde de hizmet etmeye devam ediyoruz. Daha kapsamlı bir hizmet sunmak için Mucize Aile Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak yolumuza devam ediyoruz.
2024 yılı itibarıyla, uzman diyetisyenimizle birlikte, sağlıklı yaşamın temellerini atan yeni bir hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz" dediler. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.