Altunkaya'dan Şampiyonlara ödül

Altunkaya Şirketler Grubu, eğitim başta olmak üzere toplumun ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projelerine her yıl yenilerini eklerken, başarılı öğrencileri de ödüllendiriyor.

Haber Giriş Tarihi: 06.07.2024 10:47
Haber Güncellenme Tarihi: 06.07.2024 10:47
Kaynak: Haber Merkezi
Altunkaya'dan Şampiyonlara ödül

LGS sınavında Midyat'ta ilçe birincisi olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan, Okul Müdürü Abdülkadir Kurnaz, Müdür Yardımcısı Fatma Keleş ve bir grup öğretmenle birlikte Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya'yı ziyaret etti.


“Gururlandıran başarı”
Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, bağışçısı oldukları ve soyadlarını taşıyan okulun gerek akademik gerekse de diğer alanlardaki başarılarından büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. LGS sınavında Midyat ilçe birincisi ve Mardin il ikincisi olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan'ı kutlayan Mahsum Altunkaya, "Cenabı Allah muvaffak eylesin. Gurur verici bir başarıya imza attın. Bunun devamını diliyoruz. Çünkü geriye gitmek olmaz. Daha büyük başarılara imza atmak için daha çok çalışmak gerek. Hedefimiz hep daha ilerisi olmalı. İnşallah bundan sonraki eğitim hayatında önce iyi bir liseyi derece ile bitirirsin, daha sonra da iyi bir üniversiteden mezun olarak ülkemize ve tüm insanlığa yönelik hayırlı işlere imza atarsın" dedi.


“Öğretmenlere teşekkür”
Aslen Midyatlı olan Mahsum Altunkaya, LGS Midyat Şampiyonu Emirhan Küçükaslan ile bir süre sohbet ederek, hedefleri ile ilgili bilgi aldı. Emirhan Küçükaslan, öncelikli hedefinin İstanbul Kabataş ya da Ankara Fen Lisesi olduğunu söyledi. Mahsum Altunkaya, Midyat Altunkaya Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenlerine de verdikleri emekten ve başarılarından dolayı teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Midyat'a ve eğitime destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.


Altunkaya'dan şampiyonlara ödül
Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Altunkaya Şirketler Grubu'nda gerçekleşen ziyaret sırasında MahsumAltunkaya, LGS Midyat Şampiyonu olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan'a bilgisayar hediye etti. Altunkaya, LGS'de Midyat ikincisi olan Muhammet Maruf Kılıç ve ilçe üçüncüsü Meryem Sadık'ı da unutmayarak birer tablet hediye etti.


Midyatlı çocuklar için büyük şans
Midyat Altunkaya Ortaokulu Müdürü Abdullah Kurnaz da ziyaret sırasında Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya'ya teşekkür plaketi verdi. Okul Müdürü Kurnaz, "Başta akademik olmak üzere hemen her alanda ilçemizin en başarılı okuluyuz. Sınavlarda en başarılı olan ve en çok tercih edilen bir okuluz. Bu başarıda okulumuzun bağışçısı olan ve daha sonra da elini okuldan çekmeyerek her türlü ihtiyacımızın karşılanmasında bizlere destek olan Mahsum Altunkaya'ya teşekkür ediyoruz. Mahsum Altunkaya, Midyatlı çocuklar için büyük bir şanstır. Kendisi ile gurur duyuyor ve başarılarının devamını diliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.