Mesut ÇAKMAK 14. VTB Yatırım ve Tahıl Ürünleri Forumu'na katıldı

Türkiye Un sanayicileri Federasyonu Başkan Yardımcı Güneydoğu Un Sanayicileri Dernek Başkanı ve Beşler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Mesut ÇAKMAK 14. VTB Yatırım ve Tahıl Ürünleri Forumu'na katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 08.12.2023 16:32
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 16:32
Kaynak: Haber Merkezi
Mesut ÇAKMAK 14. VTB Yatırım ve Tahıl Ürünleri Forumu'na katıldı

Türkiye Un sanayicileri Federasyonu Başkan Yardımcı Güneydoğu Un Sanayicileri Dernek Başkanı ve Beşler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mesut ÇAKMAK 14. VTB Yatırım ve Tahıl Ürünleri Forumu'na katıldı.

"RUSYA ÇAĞIRIYOR!" 7-8 Aralık'ta Moskova'daki Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinliğin ana teması "Küreselleşmeden Kurtulmak: Egemen Ekonomileri Birleştirmek".

Bu yılki forumun teması "Küreselleşmeden Kurtulmak: Egemen Ekonomileri Birleştirmek".

Global Ticaret Endüstri Lojistik tüm yağlı tohumlar ve tahılların 2 gün boyunca konuşulduğu ve çok verimli geçtiği bir toplantı gerçekleşti. Türkiye Un sanayicileri Federasyonu Başkan Yardımcı Güneydoğu Un Sanayicileri Dernek Başkanı ve Beşler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mesut ÇAKMAK Türkiye ile ilgili sorunları dile getirdi.

İki gün sürecek forumda Rusya'nın maliye ve ekonomik kalkınma bakanlıklarından, Rusya Merkez Bankası'ndan ve diğer ilgili kurumlardan üst düzey yetkililerin yanı sıra Rus ve uluslararası iş dünyasının liderleri bir araya gelecek.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.