Altunkaya Şirketler Grubu İSO 500'de 90 Basamak Yükseldi

Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Lidersan Sağlık ve Gıda Ürünleri A.Ş, İstanbul Sanayi Odası'nın düzenlediği 'Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu 2023' sıralamasında bir önceki yıla göre 90 basamak yükselerek 269. sıraya yerleşti.

Haber Giriş Tarihi: 25.06.2024 16:34
Haber Güncellenme Tarihi: 25.06.2024 16:36
Kaynak: Haber Merkezi
Altunkaya Şirketler Grubu İSO 500'de 90 Basamak Yükseldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen " Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu 2023" sıralamasında bir önceki yıla göre 90 basamak yükseldi. 359. Sıradan 269. Sıraya yerleşen Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Lidersan Sağlık ve Gıda Ürünleri A.Ş her geçen yıl listede zirveye doğru ilerlemeye devam ediyor.

Sektöründe Türkiye liderliğini sürdüren Lidersan İstanbul Sanayi Odası tarafından 2023 verileri dikkate alınarak yapılan "Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu 2023" araştırma sonucunda rekor bir yükselişle 269. sıraya yerleşti. 2023 yılının dünya geneli için olduğu gibi Türkiye içinde zorlu bir yıl olduğuna dikkat çeken Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, her şeye rağmen yatırımlarını sürdürerek istihdam ve ihracatı arttırmayı başardıklarını ifade etti. Altunkaya yaptığı değerlendirmede, "İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ve ülke ekonomisi için büyük önem taşıyan İSO 500 araştırma sonuçlarında Altunsa Grup bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizden birisi olan Lidersan'ın bir önceki yıla oranla çok ciddi bir yükselişle listede 269.sırada yer alması Altunkaya ailesini mutlu etmiştir. Elbette başarı bir ekip işidir. Deprem felaketinden sonrada Firmamız üretimini arttırarak sürdürürken yatırımlarına devam etmiş ve bu süreçte kat'i ihracatıyla bu sonuçlara ulaşılmasında önemli rol oynamıştır. Başarıda emeği geçen çalışanlarımızı ve bizleri destekleyenleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte de aynı inançla ülkemizin ekonomisine üretim, istihdam ve ihracatla katkılar sağlamaya devam edeceğiz" dedi

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.