NLKSOFT 17. Yıldönümünü Kutladı

Yazılım dünyasının öncü isimlerinden olmayı başaran Nlksoft 17 yıldönümünü gururla duyuruyor. Her yıl yaptığı yıl dönümü kutlamaları, bu yıl Gaziantep Tuğcan Otel'de büyük bir coşku ve katılım ile kutlandı.

Haber Giriş Tarihi: 24.07.2023 10:56
Haber Güncellenme Tarihi: 24.07.2023 10:56
Kaynak: Haber Merkezi
NLKSOFT 17. Yıldönümünü Kutladı

Birbirinden değerli isimler, nlksoft iş ortakları ve Nlksoft ailesi bir araya gelerek bu özel günü unutulmaz kıldı. Katılımcılara ürün ve hizmetleri, ayrıca yeni oluşturduğu markaları hakkında bilgilendirme yapmak üzere açılış konuşmasını yapan Nlksoft Yönetim kurulu başkanı Nalan Kurt, yeni projeleri ve dijital planlamalarından bahsetti.

Sayın Kurt, Nlksoft’un dijitalleşmeye dair ürettiği yeni markaları hakkında bilgi verdi. 17 yıl önce başlayan bu serüven; değer katanlar, değerli iş ortakları ve nlksoft ailesiyle hız kesmeden devam ediyor. Bugün milyonlarca kullanıcının hayatını kolaylaştıran teknolojik dönüşümün günümüzde hayatın her alanını etkileyen önemli bir rol üstleniyor. Değişime ayak uydurarak başarıya devam edebilmenin, azim ve heyecan dolu bir enerjiyle mümkün olduğunun farkında olan ve bu sayede her daim güçlü olmayı başarmayı hedef edinen Nlksoft, Türkiye ve Dünyada 140 iş ortağıyla ve 14 ülkeye ihraç edilen yazılımlarıyla yoluna devam ediyor. Yoğun bir ilgi ve katılım ile gerçekleşen yıldönümü kutlamasına AK Parti Gaziantep Milletvekili sayın Ali Şahin, CHP Gaziantep Milletvekili sayın Hasan Öztürkmen, Gaziantep Vali Yardımcısı Sayın Salih Altınok ve Oğuzeli Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sait Kılınç, Doğuş Gazetesi Genel Müdürü, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Gaziantep temsilcisi Aslı Emektar gibi önemli isimler katıldı.

Ayrıca nlksoft’un farklı şehirlerden iş ortakları da toplantıya eşlik etti. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt davetlilere yaptığı açılış konuşmasında Nlksoft’un yerelden Globale ilerleyişinin, teknoloji alanında evrenselliğe doğru hızlıca ilerlediğini belirtti. Bir çok yeni atılımlar ve projeler yapılacağının da altını çizdi.

Ayrıca yine nlksoft’un dijitalleşmeye dair ürettiği yeni markaları hakkında bilgi verildi. Nlksoft’a değer katanlara, Nlksoft ile dijital alt yapılarında çalışan iş ortaklarına plaket taktim edildi. Ayrıca başarılı olan iş ortaklarına ve ekip üyelerine altın hediye edildi. Sonrasında yapılan sürpriz hediye ve çekiliş töreninde katılımcılara sürpriz ödül ve hediyeler verildi. Nlksoft 17.yıl pastasının kesilmesiyle birlikte tören son buldu. Her yıl yapılan yıldönümü kutlaması Bu özel günde bir araya gelen değerli katılımcılar ile ilham verici deneyimler yaşanmasına vesile oldu. Nlksoft'un başarılarını bir kez daha kutlayarak, gelecekteki teknolojik gelişmelerin daha da heyecan verici olmasını umut eden konuşmacılar kutlamaya anlam kattı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.