Enerjimizi Dijitalleşme yolculuğuna harcamalıyız

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı  Gaziantep'te önemli toplantıya imza atıyor. TOSYÖV Başkan Yardımcısı Necati Binici, mali müşavirler ve iş dünyasının "Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi” konulu konferansta buluştular.

Haber Giriş Tarihi: 26.04.2024 10:41
Haber Güncellenme Tarihi: 26.04.2024 10:41
Kaynak: Haber Merkezi
Enerjimizi Dijitalleşme yolculuğuna harcamalıyız

Gaziantep’te mali müşavirler ve iş dünyası, TOSYÖV, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası işbirliği ve Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde, Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi” konulu konferans düzenlendi.

BİNİCİ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
TOSYÖV Başkan Yardımcısı Necati Binici tarafından yapılan açıklamada, "Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi”ni Gaziantepli Mali Müşavirlere, KOBİ ve Sanayicilere Prof. Dr. Emre Alkin anlatacak. TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ'lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile planlanan etkinliklerden biri Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde, Gaziantep Sanayi Odası ve Ticaret Odası iş birliği ile ve LOGO Yazılım Çözüm Ortaklığında, Prof. Dr. Emre Alkin’in konuşmacı olarak yer alacağı “Dijitalleşmenin Kaldıraç Etkisi” konulu konferans gerçekleştirildi. 

GENİŞ KATILIM OLDU
Açıklamalarını sürdüren Binici, ‘’Açılış konuşmalarını; Gaziantep SMMMO Başkanı Hakan Özseven, Logo Yazılım Kanal Satış Direktörü Altuğ Özmen, TOSYÖV Gaziantep Destekleme Dernek Başkanı ve TOSYÖV Başkan Yardımcısı Necati Binici, TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Nezih Kuleyin,  Ticaret Odası Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım,  Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi'nin yapacağı toplantı, Logo Yazılım Ürün Danışmanı Sevda Taşdemir”in “Enflasyon Muhasebesi”nden Gömülü Finans'a Logo ERP ile Yenilikçi Uygulamalar” konulu sunumunun arkasından, İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin “Muhasebeden Finansal Planlamaya: Geçmişten Geleceğe Dünya ve Türkiye” konulu konferans verecektir. Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), tarafından düzenlenen toplantıda Bölge Mali Müşavirleri, KOBİ'leri ve Girişimcileri Prof. Dr. Emre Alkin”in vereceği konferansta bilgilendirilecektir.  Bugün 13:30 - 16:00 saatleri arasında Gaziantep SMMMO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 'nda gerçekleştirilen konferans ile tüm katılımcılarımızın bilgilendirilmesi hedefleniyor" ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.