Diş Hekimi Sema Tural Tatar, imza günü düzenliyor

Gaziantep'Te yıllarda Diş Hekimi olarak görev alan Sema Tural Tatar, büyük bir titizlikle kaleme aldığı Her Yer Vatan Toprağı adlı eseri için İstanbul'da İdo Standında imza günü düzenleyecek.

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 14:06
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 14:06
Kaynak: Haber Merkezi
Diş Hekimi Sema Tural Tatar, imza günü düzenliyor

Uzun yıllar Gaziantep'te diş hekimi olarak görev yapan ve birçok sivil toplum örgütünde aktif görev alan Diş Hekimi Sema Tural Tatar, Her Yer Vatan Toprağı adlı eserini yayımlarken Tatar, 22-23 Mart tarihlerinde İdo Standı'nda imzagünü düzenleyecek. Diş Hekimi Sema Tural Tatar, İdo Standında okurlarıyla bir araya gelmeye hazırlanırken bu imza günü 22-23 Mart tarihlerinde saat 12.00 ile 14.00 arasında gerçekleşecek.  Okuyucularının büyük ilgisiyle karşılaşan Sema Tural Tatar ilk kitabının bütün gelirini sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vermeye hazırlanıyor. 


Dr. SEMA TURAL TATAR KİMDİR?
1957 yılında İstanbul'da doğdu. Pendik Merkez İlkokulu ve Üsküdar Kız Lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1979 yılında mezun oldu. 33 yıl muayenehane hekimliği yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalıştı. 2012-2014 yıllarında Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Gaziantep Şube Başkanlığı görevini yürüttü. Hâlen sosyal sorumluluk projelerinde yer almakta, Mim85 Kültür ve Sanat Platformunda “Edebiyat Okumaları” derslerine katılmaktadır. Evli, 2 kız çocuk annesi ve 3 torun anneannesidir.
 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.